O mnie

Cześć! Mam na imię Adriana. Tutaj dowiesz się o mnie i o mojej drodze podczas odchudzania nieco więcej.

Z wykształcenia ekonomista podatkowy, z zamiłowania doradca żywieniowy i fan aktywności fizycznej. Portal to spełnienie mojego marzenia o posiadaniu miejsca, gdzie mogłabym dzielić się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami i innym ciekawostkami nt jedzenia, treningu, czy też spraw związanych z życiem codziennym. Chciałabym, aby każdy mógł znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie, może własną motywację do długo oczekiwanej zmiany, a może po prostu coś, co sprawi, że poczuje się lepiej, zrobi się weselej i nastroi bardziej optymistycznie.

Kiedyś, żeby ćwiczyć, musiałam się nieźle wysilić, aby się poruszać. Dzisiaj nie ma praktycznie dnia, bym sobie nie pomachała nogą i ręką, a spacer to takie codzienne „must have”.

Co ważne, robię to, bo zwyczajnie lubię, a nie że tak trzeba. Nauczyłam się jeść świadomie, na co dzień wybieram produkty, które uważam za zdrowe, ale nie popadam w skrajności. Wiem co, kiedy i jak jeść, żeby było ok. Nigdy nie byłam na żadnej określonej diecie. Zwyczajnie zależało mi na tym, by uczyć się właściwych nawyków, bo to one sprawiają, że efekty są trwałe. Dotyczyło to nie tylko żywienia i trenowania, ale również innych aspektów mojego życia. Dzisiaj wiem, że to działa. 

NEWME to nowa ja i taki może być każdy z nas, jeżeli tego chce. Obojętnie, czego zmiana miałaby dotyczyć, praca nad sobą wbrew pozorom może być ciekawa i dostarczać wielu nowych informacji o nas samych. Co ważne, bardzo często wzmacnia naszą wiarę we własne możliwości, a co za tym idzie, także poczucie własnej wartości.  

Na chwilę obecną na portalu funkcjonuje forum, na którym można dzielić się swoimi uwagami czy przemyśleniami. Propozycje, co chcielibyście, aby pojawiało się na stronie, również mile widziane. 

Mam nadzieję, że informacje tutaj zawarte, chociaż w małym stopniu przyczynią się do tego, że ktoś z Was zdecyduje się na zmianę, o której marzył. Miło mi będzie, jeżeli będę mogła Wam w tym pomóc. 

Zatem zapraszam do lektury i korzystania z tego wszystkiego, co oferuje dzisiaj portal. Z czasem będą pojawiać się nowości, które mam nadzieję sprawią, że będzie jeszcze ciekawiej.

Adriana